• Slider 36
 • Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 07:00 - 18:00

  Soboty: Zamknięte

  Niedziela: Zamknięte

Baseny kąpielowe

 • Baseny prywatne i hotelowe

  Baseny prywatne i hotelowe

Baseny kąpielowe w hotelach czy też w domach prywatnych to miejsce relaksu oraz aktywnego wypoczynku, dlatego musi być wykonane na najwyższym poziomie z dobrych materiałów.

Baseny kąpielowe prywatne oraz hotelowe wykonywane przez firmę Bud Concept to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Mając ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu i projektowaniu basenów powierzone nam zadania zawsze wykonujemy z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Naszym głównym priorytetem przy budowaniu basenów zarówno hotelowych jak i prywatnych jest pełne zadowolenie z prac jakie wykonaliśmy naszych klientów.

 • Baseny prywatne

  Basen prywatny to miejsce dla relaksu i aktywnego wypoczynku. Właściwie zaprojektowany oraz wykonany basen jest ozdobą domu lub jego otoczenia i może służyć przez wiele lat. Wykonujemy baseny prywatne wewnętrzne oraz ogrodowe w oparciu o projekty własne lub zewnętrznych firm projektowych.

  Więcej
 • Baseny hotelowe

  Baseny hotelowe to osobna grupa basenów publicznych. Obecnie wiele budowanych hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych posiada basen oraz SPA. Jest to spowodowane konkurencją na rynku oraz potrzebą zaproponowania gościom coś więcej aniżeli tylko zwykły nocleg.

  Więcej
 • Baseny ze stali nierdzewnej

  W ostatnim czasie coraz bardziej popularne są baseny oraz wanny SPA wykonane ze stali nierdzewnej.

  Więcej
 • Basen skimmerowy

  Basen skimmerowy charakteryzuje się tym, że poziom wody w basenie jest obniżony od kilku do kilkunastu centymetrów w stosunku do linii brzegowej. Woda jest zbierana na powierzchni za pomocą skimmerów (zbieraczy powierzchniowych) oraz z dna poprzez odpływ denny.

  Więcej
 • Basen z rynną przelewową

  Basen z rynną przelewową posiada poziom wody równy z linią brzegową. Woda przelewa się poprzez krawędź basenu i wpływa do rynny przelewowej połączonej za pomocą rur PCV ze zbiornikiem przelewowym. Poziom wody w zbiorniku jest regulowany za pomocą sterownika oraz odpowiednich sond.

  Więcej
Baseny prywatne i hotelowe
  • Slider 37